Mūsų įmonės specialistai turi didelę patirtį  kapų tvarkymo ir priežiūros  srityse.

Teikiame visas paslaugas, susijusias su Jūsų artimųjų laidojimu ir jų kapų sutvarkymu.
Parvežame palaikus iš užsienio, atliekame šarvojimo, palaikų kremavimo paslaugas, organizuojame laidojimą ir perlaidojimą.
Greitai ir kokybiškai liejame betoninius pamatus granitinei apdailai, gaminame, statome ir projektuojame granitinius paminklus, antkapius ir kolumbariumus Klaipėdoje ir visoje Vakarų Lietuvoje.

Vykdome šiuos kapo ir aplinkos tvarkymo darbus:

 • Grunto nukasimas;
 • Pamatėlių granitinei apdailai liejimas;
 • Granitinės apdailos ir paminklų montavimas;
 • Skaldelės užpylimas, senos skaldelės  perplovimas;
 • Užrašų ir portretų kalimas;
 • Visos kapavietės renovavimas;
 • Granitinių paminklų ir bortelių atnaujinimas, perklijavimas;
 • Užrašų paryškinimas specialiomis priemonėmis;
 • Medžių, krūmų, kelmų rovimas ir jų šaknų šalinimas;
 • Kapų ir paminklų projektavimo darbai;
 • Paminklų gamyba

Atsiliepimai

Akvilė

Nuoširdžiai esame dėkingi Akmekos firmos darbuotojams už didžiulę paramą ir nuoširdumą. Begalinį rūpestį ir atsakingumą, išleidžiant į amžiną kelionę mūsų brangiausią senelį.

Janina
Širdingai dėkoju “Akmekos” kolektyvui už suteiktas paslaugas. Už nuoširdų rūpestį laidojant mūsų tėvelį Stanislovą. Sėkmės darbuose
Arvydas
Visuomet pasikliaujame šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Kolektyvas kiekvieną kartą pasiūlo kelias alternatyvas, visada surandame kompromisą kainos ir paslaugos atžvilgiu. Tikri savo darbo profesionalai!
Olegas
Dėkoju Jums, kad buvote su mumis šią sunkią akimirką. Operatyviai suorganizuota, pagelbėta visais iškilusiais klausimais. Visi žinome kaip sunku išgyventi artimo žmogaus netektį ir tuo pačiu metu sutvarkyti visus laidojimo reikalus. Šios įmonės kolektyvas pasirūpino kiekviena smulkmena. Nuoširdžiai dėkojame Jums!
Daiva R.
Nuoširdžiai dėkojame įmonės Akmeka darbuotojams už puikų ir profesionalų darbą. Profesionaliai teikiamos paslaugos buvo nuo pat pradžių iki laidotuvių pabaigos. Tai palengvino mūsų atsisveikinimą su artimu žmogumi.
Gintas ir šeima
Dėkoju Jums už tai, kad esate tokie rūpestingi, korektiški ir užjaučiantys sunkia valandą netekusiems artimų žmonių. Jūsų darbuotojai atlieka savo darbą su dideliu rūpesčiu ir užuojauta. Nuoširdžiai rūpi padėti kitiems.
Irina
Esame dėkingi už Jūsų visų toleranciją ir profesionalų paslaugų suteikimą, šarvojant ir palydint mums artimą žmogų. Šios įmonės darbuotojai sumažino laidotuvių rūpesčius ir pasirūpino visais klausimais. Nuoširdi padėka Jums.
Romualdas
Dar kartą norėčiau padėkoti Erikui Lesauskui ir įmonei “Akmeka” suteikiant pagalbą laidojant mano mamą Jadvygą. Supratingumas, kantrybė ir žmogiškumas iš šio žmogaus, palydint mano brangiausią žmogų į paskutinę kelionę.
Martynas
Nesenai naudojomės šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Likome patenkinti darbuotojų profesionalumu ir kultūringu aptarnavimu. Suteikta nuoširdi pagalba mūsų šeimai sunkią mums valandą. Kainos adekvačios, galėjome derinti kainą savo naudai.
Sigita
Noriu padėkoti visų vardu už nepriekaištingą aptarnavimą visam Akmekos kolektyvui. Už suteiktą užuojautą, supratimą ir šilumą išgyvenant mums sunkų momentą mūsų gyvenime.