Akvilė

Nuoširdžiai esame dėkingi Akmekos firmos darbuotojams už didžiulę paramą ir nuoširdumą. Begalinį rūpestį ir atsakingumą, išleidžiant į amžiną kelionę mūsų brangiausią senelį.

Janina

Širdingai dėkoju “Akmekos” kolektyvui už suteiktas paslaugas. Už nuoširdų rūpestį laidojant mūsų tėvelį Stanislovą. Sėkmės darbuose

Arvydas

Visuomet pasikliaujame šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Kolektyvas kiekvieną kartą pasiūlo kelias alternatyvas, visada surandame kompromisą kainos ir paslaugos atžvilgiu. Tikri savo darbo profesionalai!

Olegas

Dėkoju Jums, kad buvote su mumis šią sunkią akimirką. Operatyviai suorganizuota, pagelbėta visais iškilusiais klausimais. Visi žinome kaip sunku išgyventi artimo žmogaus netektį ir tuo pačiu metu sutvarkyti visus laidojimo reikalus. Šios įmonės kolektyvas pasirūpino kiekviena smulkmena. Nuoširdžiai dėkojame Jums!

Daiva R.

Nuoširdžiai dėkojame įmonės Akmeka darbuotojams už puikų ir profesionalų darbą. Profesionaliai teikiamos paslaugos buvo nuo pat pradžių iki laidotuvių pabaigos. Tai palengvino mūsų atsisveikinimą su artimu žmogumi.

Gintas ir šeima

Dėkoju Jums už tai, kad esate tokie rūpestingi, korektiški ir užjaučiantys sunkia valandą netekusiems artimų žmonių. Jūsų darbuotojai atlieka savo darbą su dideliu rūpesčiu ir užuojauta. Nuoširdžiai rūpi padėti kitiems.

Irina

Esame dėkingi už Jūsų visų toleranciją ir profesionalų paslaugų suteikimą, šarvojant ir palydint mums artimą žmogų. Šios įmonės darbuotojai sumažino laidotuvių rūpesčius ir pasirūpino visais klausimais. Nuoširdi padėka Jums.

Romualdas

Dar kartą norėčiau padėkoti Erikui Lesauskui ir įmonei “Akmeka” suteikiant pagalbą laidojant mano mamą Jadvygą. Supratingumas, kantrybė ir žmogiškumas iš šio žmogaus, palydint mano brangiausią žmogų į paskutinę kelionę.
Puslapis 1 iš 3