Šarvojimo Salė

Nauja Šarvojimo salė :

AKMEKOS laidojimo namų naująją jaukią šarvojimo salę rasite patogioje vietoje – vos kelių kilometrų atstumu nuo Klaipėdos, netoli „Lėbartų“ kapinių. Salė talpina 50 sėdimų vietų. Klientų patogumui įrengtas ir poilsio kambarys, virtuvėlė bei dušas.

Mūsų nauja, graži šarvojimo salė, šiltos, pastelinės spalvos joje sukuria ramią, dvasingą atmosferą. Jauki atsisveikinimo erdvė, neryški sieninių šviestuvų ir sakrali žvakių šviesa kaldintose rankų darbo žvakidėse suteikia ramybės pojūtį ir galimybę itin pagarbiai bei su dideliu susikaupimu atsisveikinti su mirusiuoju.

Šarvojimas

Šarvojimas – nuo seniausių laikų gyvuojantis paprotys, turintis ypač gražią prasmę. Gyviesiems – tai atsisveikinimas su mirusiu artimuoju, o mirusiajam – maldos dovana. Ši jautri ir tyli ceremonija skirta išreikšti sielvartą, padėkoti už mirusiojo buvimą kartu, prieš palydint jį į amžinojo poilsio vietą.

Padėsime Jums organizuojant laidotuves visais etapais, kad artimojo išlydėjimas vyktų kuo sklandžiau. Teikiame visas laidojimo paslaugas bei prekiaujame laidojimo reikmenimis. Papildoma informacija ir užsakymas telefonu:

Nedvejodami susisiekite, jei Jums reikalingos minėtos laidojimo paslaugos.